Promocja!!! Eko-tuning: samochody ciężarowe

Każdy Klient, który skorzysta z promocji otrzyma do wyboru 25 % rabat na wykonywany eko-tuning lub kupon uprawniający do 40% zniżki na usługę chiptuningu samochodu osobowego ważny do końca roku.

Więcej…

Zapraszamy wszystkich na naszą stronę na facebooku. Umieściliśmy tam kilka ciekawych projektów z przeszłości a od teraz będziemy zamieszczać wszystkie związane z naszą firmą ciekawostki i aktualności.

Strona DYNOSOFT na Facebooku DYNOSOFT Facebook

Dla wszystkich, którym nie wystarcza moc uzyskiwana tylko przez modyfikację sterownika silnikowego (ok. 300KM) mamy przyjemność zaprezentować modyfikację "Stage 2" dla najnowszych silników 3.0TDI V6 o seryjnej mocy 240-245KM montowanych w samochodach Audi, Volkswagen oraz Porsche. Po montażu wydajniejszego frontalnego intercoolera i/lub sportowego układu wydechowego oraz przeprogramowaniu sterownika silnikowego istnieje możliwość podniesienia mocy silnika do 320-340KM.

Oferujemy Stage 2 podnoszący moc silnika do 450KM w silnikach 3.0TFSI.

Każdy Klient, który skorzysta z promocji otrzyma do wyboru 25 % rabat na wykonywany eko-tuning lub kupon uprawniający do 40% zniżki na usługę chiptuningu samochodu osobowego ważny do końca roku.

Grupa zapaleńców z uniwersytetu w Filadelfii wzięła udział w Progressive Automotive X Prize Competition (www.progressiveautoxprize.org) - chodziło o zbudowanie pojazdu gotowego do produkcji seryjnej który miałby spalanie rzędu 100mpg czyli 2.35l/100km! Stawką było 10 milionów dolarów na rozpoczęcie produkcji seryjnej pojazdu. DYNOSOFT zajął się wykonaniem specjalnego oprogramowania do silnika budowanego pojazdu.

Już od 6 lat wykonujemy modyfikacje do amerykańskich silników TDI więc nadszedł najwyższy czas aby wybrać się za ocean i osobiście oglądnąć jak wygląda tuning TDI w USA. Nadarzyła się okazja bo we wrześniu co roku w USA odbywa się zlot organizowany przez tdiclub.com Tegoroczny zlot odbywał się w Portland w stanie Oregon.

  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy zakres świadczonych usług serwisowych. Gwarantujemy najwyższą jakość dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu personelowi oraz nowoczenemu zapleczu technicznemu.

czym się zajmujemy

jak do nas trafić?

kontakt z nami

DYNOSOFT Wojciech Gołąbek (Aligator)

ul. Józefowska 6 (dojazd ulicą Energetyków)

40-144 Katowice

+48 606 34 11 44 (Pn - Pt 10-18)

dynosoft@dynosoft.pl